Infolinia +48669051500
Wróć

Lek. med. Anna Pospieszałowska – Furtak

Lekarz medycyny estetycznej Anna Pospieszałowska-Furtak

Specjalizuje się w niwelowaniu zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, ich wypełnianiu, a także implantacją nici liftingujących.

 • Specjalizacja: medycyna estetyczna
 • Języki: angielski
 • Koszt godziny konsultacji: 150,00 zł
Umów wizytę telefonicznie +48669051500

Grafik pracy specjalisty

Poniedziałek

 • 9:00-12:00

Wtorek

 • 9:00-12:00

Środa

 • 9:00-14:00

Czwartek

 • 9:00-12:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nd.
9:00-12:00 9:00-12:00 9:00-14:00 9:00-12:00 - - -

O specjaliście

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Jest lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem medycyny estetycznej, którą zajmuje się od ponad 10 lat.

W zakresie medycyny estetycznej ukończyła studia podyplomowe na Krakowskiej Szkole Wyższej Promocji Zdrowia na kierunku: Kosmetologia dla lekarzy. Wiedzę i umiejętności wykonywania zabiegów medycyny estetycznej zdobywała również na licznych szkoleniach i kongresach.

Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jednak specjalizuje się w niwelowaniu zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, ich wypełnianiu z użyciem kwasu hialuronowego, a także implantacją nici liftingujących. Ponadto wykonuje peelingi medyczne oraz mezoterapię.

Wolny czas poświęca angażując się w opiekę nad zwierzętami, szczególnie poszukując odpowiedniego miejsca dla bezdomnych i porzuconych psów i kotów.

Certyfikaty

Certyfikaty świadczące o przebytych przez specjalistę szkoleń i kursów.

Opinie naszych Pacjentów

 • Polecam z całego serca! Cały proces przebiegał w miłej atmosferze, począwszy od konsultacji, poprzez 3 wizyty (wypełnianie kwasem hialuronowym, botoks). Panią doktor Annę cechują delikatność, spokój, ale i otwartość na pytanie i wątpliwości pacjenta. Skorzystałam raz i jestem bardzo zadowolona, planuję wrócić.

  Anna Pospieszałowska – Furtak Anna Pospieszałowska – Furtak
  A.B
 • Jestem bardzo zadowolona z zabiegu przeprowadzonego przez Panią dr Anię Pospieszałowską. Już podczas konsultacji Pani Ania zdobyła moje zaufanie. Kolejna wizyta upewniła mnie, że jestem w rękach osoby z ogromnym doświadczeniem, że zabiegi będą udane i będę zadowolona. I dokładnie tak się stało! Zabieg był bezbolesny, a efekt był widoczny od razu

  Anna Pospieszałowska – Furtak Anna Pospieszałowska – Furtak
  Agnieszka
 • Doktor Pospieszałowska, to świetny specjalista, super człowiek! Zabiegi są idealnie dobrane i przynoszą oczekiwane rezultaty. Zawsze rzetelnie doradzi. Polecam.

  Anna Pospieszałowska – Furtak Anna Pospieszałowska – Furtak
  Ania Kraków
 • Pani Doktor Pospieszałowska potrafi doradzić odpowiednie zabiegi podchodząc indywidualnie do pacjenta i przeprowadzając rzetelny wywiad. Co równie ważne, umie szczerze odradzić te zabiegi, które się nie sprawdzą. Chodziłam już na tego typu zabiegi (mezoterapię, botoks, zaffiro), ale dopiero w kontakcie z tym lekarzem zrozumiałam, że poprzedni specjaliści się godzili na to co chciałam zamiast mi doradzać! Dziękuję za cierpliwość, porady i bardzo miłą atmosferę. Mezoterapia przyniosła rewelacyjne efekty. Miała Pani rację, że to w moim wieku i z moimi genami wystarczy! Dziękuję

  Anna Pospieszałowska – Furtak Anna Pospieszałowska – Furtak
  Diana
 • U Pani doktor Pospeszałowskiej leczyłam zwiotczenie skóry za pomocą serii mezoterapii. Potrafiła doskonale dobrać preparaty i ustalić cykl wizyt dla szybkich efektów, na których mi zależało… Jest przy tym stanowcza i kieruje się nie tylko oczekiwaniami pacjenta, wiadomo, jak to czasem wygląda, ale przede wszystkim długofalowym efektem i zdrowiem. Od ostaniej mezo minęło kilak dobrych miesięcy, efekt wow trwa nadal. Planuję oczywiście wrócić na kolejną serię, ponieważ mam zaufanie do Pani doktor i wiem, że doradzi mi tak jak ostatnio!

  Anna Pospieszałowska – Furtak Anna Pospieszałowska – Furtak
  Magda Kraków
 • Pacjent może czuć się 100% bezpiecznie podczas wizyty… Ja miałam na swoim koncie małą traumę, bo niezbyt udanym zabiegu z zastosowaniem botoxu i byłam pełna obaw. Zadawałam podczas pierwszej wizyty tysiące pytań, na które Pani doktor Pospieszałowska cierpliwie odpowiadała… Teraz z wielką przyjemnością polecam i zabieg i panią doktor. Zabieg botoxu był wykonany fachowo, niezwykle szybko i sprawnie, a co najważniejsze delikatnie. Efekt widoczny zgodnie z planem, po kilku dniach, pełły super efekt po 2 tygodniach. Minęło 5 miesięcy i wszystko nadal gra!

  Anna Pospieszałowska – Furtak Anna Pospieszałowska – Furtak
  Milena Kraków
 • Lek. med. Pospieszałowska jest bardzo sympatyczna, posiadająca ogromna wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Wspaniały człowiek, któremu warto zaufać… Chciałam botoks a skończyło się na rewelacyjnym soft liftingu! Dziękuję, że mnie pani namówiła… Jestem bardzo zadowolona z wizyt, efektu i na pewno wrócę!

  Anna Pospieszałowska – Furtak Anna Pospieszałowska – Furtak
  Natalia Kraków
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48669051500
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny