Infolinia +48669051500
Wróć

Lek. med. Agnieszka Szablińska

Lek. med. Agnieszka Szablińska

Lekarz medycyny estetycznej z ponad dziesięcioletnim stażem, który na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę nieustannie się szkoląc i podnosząc swoje umiejętności.

 • Specjalizacja: medycyna estetyczna
 • Języki: angielski
 • Koszt godziny konsultacji: 150,00 zł
Umów wizytę telefonicznie +48669051500

Grafik pracy specjalisty

Piątek

 • 10:00-15:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nd.
- - - - 10:00-15:00 - -

O specjaliście

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2003 roku. W 2007 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach praktycznych nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności.

Specjalista medycyny rodzinnej oraz lekarz medycyny estetycznej.

Prywatnie uwielbia sport szczególnie jazdę na rowerze oraz nurkowanie.

Certyfikaty

Certyfikaty świadczące o przebytych przez specjalistę szkoleń i kursów.

Opinie naszych Pacjentów

 • Piękna kobieta, wspaniały człowiek, świetny lekarz. Tyle można napisać o Pani doktor Agnieszce! Jeśli macie obawy, wątpliwości, to koniecznie pójdźcie do niej. Potrafi wyjaśnić mi jakie różnice mogą być między moimi oczekiwaniami a faktycznym rezultatem. Dzięki temu poddałem się spokojniej zabiegowi. Wszystko było jasne i przejrzyste

  Agnieszka Szablińska Agnieszka Szablińska
  Adam Kraków
 • Jest osobą bardzo profesjonalną, mało, który lekarz ma takie podejście do pacjenta, wiedzę oraz umiejętności wykonywania iniekcji. Doktor Szablińska jest miła i cierpliwa. Wizyta odbyła się w niezwykle sympatycznej atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecam.

  Agnieszka Szablińska Agnieszka Szablińska
  Anna Kraków
 • Do Pani Agnieszki Szablińskiej wybrałam się po raz pierwszy kilka miesięcy temu. Moje wrażenia już na samym początku były bardzo pozytywne. Miła, uśmiechnięta. Konsultacja poprzedzającą sam zabieg przebiegła tak jak należy – przez ostanie kilka lat chodziłam na zabiegi w Warszawie, gdzie mieszkałam. Bałam się zmiany lekarza, ale trafiłam na Panią doktor Agnieszkę i znów żyję zdrowo, ładnie wyglądam i czuję się świetnie!

  Agnieszka Szablińska Agnieszka Szablińska
  Irka Warszawa/Kraków
 • Cenię ją za cierpliwość, na pierwszej wizycie zadawałam pytania jak szalona, aby mieć pewność, że wybieram dobrze. Dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, zostałam powiadomiona o szczegółach przebiegu zabiegu oraz przekonała mnie do zmiany zakresu zabiegów, za co jestem dozgonnie wdzięczna! Same zabiegi praktycznie bezbolesne, efekt jaki udało się osiągnąć po wcześniejszym wysłuchaniu moich sugestii – idealny! Z pewnością wrócę do Pani Agnieszki i tego miejsca już wkrótce. 

  Agnieszka Szablińska Agnieszka Szablińska
  Ola Kraków
 • Pani Doktor Agnieszka Szablińska to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jest bardzo miła, kulturalna, od samego początku wizyta okazuje szacunek pacjentowi. Przeprowadza szczegółowy wywiad, rozmawia z pacjentem, słucha i rozsądnie podejmuje decyzje. Jest godna zaufania. Zdecydowałam się na niwelowanie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz toksyną botulinową. Efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, tego oczekiwałam, ale nie sądziłam, że w moim wieku, to możliwe… A jednak, dzięki wiedzy i sprawnemu działaniu pani doktor, z radością patrzę w lustro. Jestem bardziej radosna i naprawdę każdego dnia wstaje w lepszym nastroju. Mam prawie 60 lat, a od kilku miesięcy czuję jakbym miała przynajmniej 20 mniej! Bardzo dziękuje

  Agnieszka Szablińska Agnieszka Szablińska
  Urszula Kraków
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48669051500
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny