Wszystkie usługi

Cała Polska

Pielęgniarka Epidemiologiczna w Iławie

SCANMED S.A. będąc częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare, jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) poszukuje talentów, partnerów do wspólnego kreowania rzeczywistości, ludzi z otwartą głową, których energię do działania ciężko okiełznać, a w wyzwaniach widzą perspektywę przygody.

Lokalizacja

Centrum Kardiologii

Gen. Andersa 3

Iława 14-202

Zakres obowiązków

  • analiza i ocena sytuacji sanitarno - epidemiologicznej w danej placówce
  • nadzór nad planami higieny
  • nadzór nad technologią utrzymania czystości w podmiotach leczniczych
  • monitorowanie i ocena stanu sanitarno-epidemiologicznego realizowanych usług w podmiotach leczniczych
  • wdrażanie programów z zakresu profilaktyki i zwalczania zakażeń szpitalnych
  • rejestracja i analiza ognisk epidemiologicznych
  • opracowywanie dokumentów z zakresu realizacji ww.
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • współpraca z komitetami i zespołami kontroli zakażeń szpitalnych
  • wsparcie merytoryczne w zakresie nadzoru nad gospodarką odpadami medycznymi w placówkach
  • wsparcie merytoryczne w celach podjęcia decyzji odnośnie remontów, modernizacji, inwestycji mających wpływ na stan higieniczny
  • wsparcie merytoryczne w opiniowaniu ofert i zapytań zakupowych w celu wyłonienia dostawców usług, sprzętów oraz materiałów medycznych

Jeżeli

  • posiadasz ukończone studia wyższe na kierunku Pielęgniarstwo; oraz specjalizację w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego lub specjalizację z higieny i epidemiologii
  • posiadasz 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie nadzoru epidemiologicznego
  • możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością przepisów prawnych mających zastosowanie w epidemiologii
  • potrafisz stosować przepisy prawa w praktyce
  • doskonale organizujesz swoją pracę (zarówno samodzielną jak i zespołową)
  • jesteś osobą komunikatywną o wysokiej kulturze osobistej

Oferujemy

  • atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
  • wewnętrzny system szkoleń
  • dodatkowy system benefitów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z nowym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę Scanmed S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”
Powyższa klauzula może mieć formę oświadczenia składanego w formie elektronicznej, dokumentu podpisanego przez kandydata i przesłanego wraz z CV lub klauzuli umieszczonej w CV (przy czym wyrażenie zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych nie jest warunkiem możliwości ubiegania się o określone stanowisko).

Korzystanie ze strony wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Ikonka telefonu +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia