Infolinia +48126298800
Zdjęcie z rynku w Szczecinku

O naszym Centrum Kardiologii

Centrum Kardiologii Scanmed w Szczecinku rozpoczęło pracę w kwietniu 2009 roku.

Ośrodek specjalizuje się w zabiegach kardiologii interwencyjnej zarówno w nagłych przypadkach - głównie leczenie ostrych zespołów wieńcowych, jak i planowanych zabiegach kardiologicznych z zakresu hemodynamiki i elektrofizjologii. Przy Oddziale działa Poradnia Kardiologiczna realizująca świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Centrum pełni dyżury całodobowo, 7 dni w tygodniu przyjmując chorych z ostrym niedokrwieniem mięśnia sercowego. Każdego roku wykonujemy blisko 1 000 koronarografii i około 700 plastyk wieńcowych.

Opiekę nad Pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektroradiologii jest nieodzowne w codziennej pracy Centrum. Zespół naszych specjalistów nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Świadczenia szpitalne i ambulatoryjne wykonywane w naszym centrum są realizowane w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.W skład Centrum Kardiologii Scanmed w Szczecinku wchodzą:

Nasz zespół

Opiekę nad pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna i administracyjna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektrokardiologii jest nieodzowne w codziennej pracy. Cały zespół podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Zastępca Ordynatora

 • Lek. Anna Jarocka

  Lek.

  Anna Jarocka


  Specjalista chorób wewnętrznych. Specjalista kardiologii.

Specjaliści

 • Lek. Piotr Trośniak

  Lek.

  Piotr Trośniak


  Specjalista chorób wewnętrznych. Specjalista kardiologii.

 • Lek. Anna Wesołowska

  Lek.

  Anna Wesołowska


  Specjalista kardiologii.

 • Lek. Rajiv Chaudhary

  Lek.

  Rajiv Chaudhary


  Specjalista chorób wewnętrznych. Specjalista medycyny rodzinnej.

Pielęgniarka zarządzająca

 • mgr Aneta Byszkin

  mgr

  Aneta Byszkin


  Pielęgniarka zarządzająca.

Usługi
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj