Infolinia +48126298800

O naszym Centrum Kardiologii

Centrum Kardiologii Scanmed w Iławie rozpoczęło pracę w 2011 roku. Naszą podstawową działalnością są zabiegi kardiologiczne związane z leczeniem zawałów serca oraz zabiegi przezskórne na naczyniach wieńcowych, jak również implantacja stymulatorów serca. Przy Oddziale działa Poradnia Kardiologiczna realizująca świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Opiekę nad pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna i administracyjna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektroradiologii jest nieodzowne w codziennej pracy. Cały zespół podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

W skład Centrum Kardiologii Scanmed w Iławie wchodzą:

Nasz zespół

Opiekę nad pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna i administracyjna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektrokardiologii jest nieodzowne w codziennej pracy. Cały zespół podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Specjaliści

 • Lek. Dariusz Noll

  Lek. dr n. med. inż.

  Dariusz Noll


  Specjalista chorób wewnętrznych. Specjalista kardiologii. Specjalista angiologii.

 • Lek. Oktawian Biernacki

  Lek.

  Oktawian Biernacki


  Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

 • Lek. Marta Góraj

  Lek.

  Marta Góraj


  Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

 • Lek. Leszek Surdykowski

  Lek.

  Leszek Surdykowski


  Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Pielęgniarz zarządzający

 • Tomasz Wasiewski

  Tomasz Wasiewski


Usługi
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj