Infolinia +48126298800

O naszym Centrum Kardiologii

Centrum Kardiologii Scanmed w Ełku rozpoczęło pracę w 2007 roku. Ośrodek specjalizuje się w zabiegach kardiologii interwencyjnej, zarówno w nagłych przypadkach – głównie leczenie ostrych zespołów wieńcowych, jak i planowanych zabiegach kardiologicznych z zakresu hemodynamiki i elektrofizjologii. Rocznie wykonujemy ponad 1 200 koronarografii oraz kilkaset angioplastyk wieńcowych. Implantujemy około 300 układów stymulujących serce (stymulatory serca, ICD, CRT). Naszym Pacjentom zapewniamy komfortowe warunki powrotu do zdrowia w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym.

Przez cały okres swej działalności Centrum Kardiologii rozszerza zakres stosowanych zabiegów i metod leczenia. W zakresie zabiegów hemodynamicznych poza koronarografią i koronaroplastyką poszerzono możliwości diagnostyczne o FFR oraz IVUS. W zakresie elektrofizjologii od roku 2013 rozpoczęto wykonywanie zabiegów ablacji klasycznej, a w następnych latach krioablacji balonowej migotania przedsionków – od stycznia 2016 i ablacji z wykorzystaniem systemu CARTO – od czerwca 2017. W dniu 8 listopada 2017 r. wykonano pierwszą implantację stentu bioresorbowalnego MAGMARIS.

Opiekę nad Pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektroradiologii jest nieodzowne w codziennej pracy Centrum. Zespół naszych specjalistów nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Świadczenia w ramach hospitalizacji Pacjentów realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W skład Centrum Kardiologii Scanmed w Ełku wchodzą:

Nasz zespół

Opiekę nad pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna i administracyjna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektrokardiologii jest nieodzowne w codziennej pracy. Cały zespół podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Zastępca Ordynatora

 • Lek. Robert Dejryng

  Lek.

  Robert Dejryng


  Specjalista kardiologii

Specjaliści

 • Lek. Adam Gorlo

  Lek.

  Adam Gorlo


 • Lek. Małgorzata Wysocka

  Lek.

  Małgorzata Wysocka


Pielęgniarka zarządzająca

 • mgr Grażyna Piwko

  mgr

  Grażyna Piwko


Usługi
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj