Infolinia +48126298800
Zdjęcie stadionu w Chorzowie

O naszym Centrum Kardiologii

Chorzowskie Centrum Kardiologii rozpoczęło pracę w 2012 roku. Ośrodek specjalizuje się w zabiegach kardiologii interwencyjnej, zarówno w nagłych przypadkach – głównie leczenie ostrych zespołów wieńcowych, jak i planowanych zabiegach kardiologicznych z zakresu hemodynamiki i elektrofizjologii.

Opiekę nad Pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektroradiologii jest nieodzowne w codziennej pracy Centrum. Zespół naszych specjalistów nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych. Świadczenia w ramach hospitalizacji Pacjentów realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W skład Centrum Kardiologii w Chorzowie wchodzą

Nasz zespół

Opiekę nad pacjentami pełni wysoko wykwalifikowana kadra medyczna i administracyjna. Lekarze to specjaliści z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wieloletnie doświadczenie zespołu pielęgniarskiego, ratowników i techników elektrokardiologii jest nieodzowne w codziennej pracy. Cały zespół podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych.

Kierownik Pracowni Hemodynamiki

 • Dr n. med. Krzysztof Szczurek- Katański

  Dr n. med.

  Krzysztof Szczurek - Katański


  Specjalista chorób wewnętrznych. Specjalista kardiologii.

Specjaliści

 • Lek. Marek Goebel

  Lek.

  Marek Goebel


  Specjalista kardiologii

 • Lek. Łukasz Marchwiński

  Lek.

  Łukasz Marchwiński


  Rezydent

 • Dr n. med. Kamil Tabor

  Dr n. med.

  Kamil Tabor


  Specjalista chorób wewnętrznych

 • Dr n. med. Iwona Waluszek- Kończakowska

  Dr n. med.

  Iwona Waluszek - Kończakowska


  Specjalista chorób wewnętrznych. Specjalista kardiologii.

 • Lek. Katarzyna Wojdak

  Lek.

  Katarzyna Wojdak


  Lekarz chorób wewnętrznych

Pielęgniarka zarządzająca

 • Marta Stadniczenko - Bajda

  Marta Stadniczenko - Bajda


Usługi
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj