Wszystkie usługi

Cała Polska

Neurochirurg

Neurochirurg diagnozuje i leczy z wykorzystaniem metod inwazyjnych schorzenia układu nerwowego (głównie mózgu i kręgosłupa). Do jego zadań należy kwalifikacja pacjenta do zabiegu, a także opieka pooperacyjna. Neurochirurg leczy guzy mózgu, dyskopatie, guzy kręgosłupa i rdzenia kręgowego, urazy czaszkowe, krwawienia śródczaszkowe. Wśród wskazań do wizyty u lekarza neurochirurga można wymienić: częste zawroty głowy, bóle głowy, omdlenia, mrowienie i drętwienie kończyn. Z konsultacji warto skorzystać także w przypadku, gdy dokucza nam uporczywy ból kręgosłupa, jeśli występują zaburzenia orientacji, równowagi, utraty pamięci. Sprawna interwencja neurochirurgiczna w wielu przypadkach jest w stanie uratować życie pacjenta i przywrócić go do pełni funkcjonowania.

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

Konsultacja lekarska: 200,00 zł

Programowanie neurostymulatorów: 500,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Witold Libionka

Pn.

Wt.

15:30 - 18:00

Śr.

Czw.

15:30 - 18:00

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.