Wszystkie usługi

Cała Polska

Kardiolog

Kardiolog diagnozuje i leczy choroby serca, układu krążenia i układu wieńcowego – w tym zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, choroby wieńcowe, nadciśnienie tętnicze, zawały. Kardiolog wykonuje próby obrazowe i czynnościowe serca i układu krążenia (próby wysiłkowe, EKG, badania Holtera), kwalifikuje Pacjentów do przeszczepów i do zabiegów kardiochirurgicznych, kieruje na leczenie uzdrowiskowe i sanatoryjne, udziela pomocy w sytuacjach nagłego zagrożenia życia – prowadzi reanimację z wykorzystaniem defibrylatora, przetacza krew i płyny infuzyjne. Do kardiologa należy wybrać się, jeśli Pacjentowi towarzyszą bóle w okolicach klatki piersiowej – kłucie, ucisk, lub mrowienie zlokalizowane za mostkiem, jeśli Pacjent szybko się męczy, jeśli ból pojawia się bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Dzięki fachowej opiece kardiologicznej pacjent może uniknąć powstania rozległych powikłań na skutek chorób serca – np. zawałów. Podjęcie w odpowiednim momencie leczenia zapobiegnie konieczności wykonywania operacji kardiochirurgicznych i pozwoli przywrócić prawidłowy rytm serca poprzez zastosowanie zabiegów nieinwazyjnych bądź farmakoterapii.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 250,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Maria Małecka-Modrak

Pn.

Wt.

Śr.

16:20 - 20:00

Czw.

Pt.

Sb.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.