Wszystkie usługi

Cała Polska

Fizjoterapeuta

Rehabilitant (fizjoterapeuta) specjalizuje się w rozwijaniu i przywracaniu sprawności ruchowej Pacjentów. Zajmuje się terapią po urazach kości, stawów, urazach czaszkowo – mózgowych, urazach rdzenia kręgowego. Prowadzi terapię narządów ruchu, fizjoterapię neurologiczną, fizjoterapię ortopedyczną, korekcję wad postawy, terapię dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów. Do fizjoterapeuty warto wybrać się, jeśli pacjentowi towarzyszy ból kręgosłupa i pleców, jeśli zostały stwierdzone zmiany zwyrodnieniowe stawów, jeśli cierpimy na osteoporozę, a także w przypadku występowania chorób przewlekłych (mózgowego porażenia dziecięcego, choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego, stwardnienia zanikowego bocznego, astmy). Dzięki terapii fizjoterapeutycznej Pacjent ma szansę pozbyć się przykrych dolegliwości bólowych, znacznie poprawić komfort swojego funkcjonowania w codzienności, lub nawet odzyskać pełną sprawność po przebytych urazach.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Realizujemy następujące badania

Konsultacje urologiczne Ćwiczenia czynno - bierne Masaż leczniczy Fizjoterapia kręgosłupa

Cennik

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

mgr Aleksandra Jędrasiak

Pn.

Wt.

10:00 - 14:00

Śr.

Czw.

16:00 - 20:00

Pt.

13:00 - 20:00

Sb.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.