Wszystkie usługi

Cała Polska

Dietetyk

Dietetyk jest specjalistą do spraw zdrowego żywienia, który podczas układania planu żywieniowego uwzględnia specyfikę danej jednostki chorobowej. Dietetyk diagnozuje i leczy zaburzenia żywienia związane z następującymi schorzeniami: cukrzycą, anoreksją, bulimią, alergią lub nietolerancją pokarmową, a także: nadciśnieniem, nadwagą, refluksem. Do zadań dietetyka należy opracowanie indywidualnego planu żywieniowego dla pacjentów z wymienionymi schorzeniami, a także dla osób po operacjach chirurgicznych, przebywających w śpiączce, wymagających żywienia pozajelitowego. Dietetyk wspiera sportowców, osoby, którym zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów, a także pacjentów, którzy chcą zmienić dietę na zdrowszą. Do dietetyka warto wybrać się, jeśli podejmowane do tej pory diety okazywały się nieskuteczne, jeśli zmagamy się z zaburzeniami łaknienia, jeśli cierpimy na chorobę, która wymaga przestrzegania specjalistycznej diety. Dobrze dobrana dieta w wielu przypadkach hamuje rozwój choroby i znacząco podnosi samopoczucie. Dzięki pomocy dietetyka pacjenci mogą cieszyć się zdrową i smukłą sylwetką

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 100 zł - 250 zł


Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

mgr Aleksandra Kołodziejczyk

Pn.

14:30 - 18:00

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.