Wszystkie usługi

Cała Polska

Pediatra

Pediatra zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób u dzieci i młodzieży. Do niego należy także wykrywanie i leczenie wad wrodzonych u najmłodszych. Kwalifikuje dzieci do szczepień. Wykonuje badania bilansowe, udziela pomocy w stanach nagłych. Do pediatry należy zgłosić się z dzieckiem, któremu towarzyszą objawy przeziębienia: katar, kaszel, podwyższona temperatura, a także z dzieckiem, u którego pojawiła się biegunka, wymioty, objawy alergii, gdy dziecko wykazuje objawy nietolerancji pokarmowych, jeśli zauważymy jakiekolwiek niepokojące zmiany w rozwoju. Wczesne rozpoznanie schorzenia i wdrożenie odpowiedniej terapii w wielu sytuacjach uchroni dziecko przed wyniszczającą odporność antybiotykoterapią.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 80,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Anna Szczepaniak-Kubat

Pn.

Wt.

Śr.

Czw.

9:00-12:00

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny