Wszystkie usługi

Cała Polska

Kadriolog dziecięcy

Kardiolog dziecięcy leczy choroby i wady serca zarówno te wrodzone, jak i nabyte na późniejszym etapie życia. Prowadzi profilaktykę chorób układu sercowo-naczyniowego, leczy zaburzenia rytmu serca, niewydolność mięśnia sercowego, nadciśnienie, omdlenia. Przeprowadza echo serca u płodu, echo serca u dzieci i młodzieży, wykonuje badanie EKG spoczynkowe i wysiłkowe, a także badanie Holtera (EKG i ciśnieniowe). Z konsultacji kardiologicznej warto skorzystać, gdy dziecko skarży się na niepokojące bóle w okolicach klatki piersiowej, gdy dziecko szybko się męczy, często omdlewa, doznaje duszności, lub jeśli stwierdzono u niego kołatanie, lub nierównomierne bicie serca. Dziecko pozostające pod stałą opieką kardiologa ma szansę na skuteczne wyleczenie wad i schorzeń oraz na normalne funkcjonowanie w dorosłości.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji z USG echo serca: 200,00 zł
cena konsultacji: 110,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Marzena Wosik-Erenbek

Pn.

lekarz jest tylko raz w miesiącu
proszę umawiać się telefonicznie

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny