Wszystkie usługi

Cała Polska

Ortopeda

Ortopeda specjalizuje się w leczeniu urazów i chorób układu ruchu. Leczy urazy, stany zapalne, nowotwory, zmiany przeciążeniowe, wady postawy. Wykonuje iniekcje z osocza bogatopłytkowego- mregeneracja ścięgien, mięśni i więzadeł. Udziela pomocy w stanach nagłych (złamanie, skręcenie, zwichnięcie), uczestniczy w procesie protezowania kończyn. Do ortopedy należy się zgłosić w sytuacji, gdy nastąpił uraz w obrębie układu ruchu, jeśli Pacjentowi dokuczają uporczywe bóle stawów lub jeśli po przebytym urazie pojawiły się problemy ze strony układu krążenia lub układu nerwowego (mrowienie, drętwienie, niedowład). Fachowa pomoc ortopedy i podjęta w porę rehabilitacja w wielu przypadkach zahamują rozwój wad wrodzonych lub nabytych, a nawet cofną skutki chorób zwyrodnieniowych.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Realizujemy następujące badania

USG ortopedyczne Iniekcja dostawowa Drobne zabiegi ortopedyczne

Cennik

cena konsultacji: 100,00 zł
USG ortopedyczne od 80,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Maciej Kowalewski

Pn.

Wt.

15:00 - 18:00
(2 razy w m-cu)

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Daniel Fryd

Pn.

Wt.

Śr.

17:00 - 20:30

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Grzegorz Bieniek

Pn.

Wt.

Śr.

Czw.

15:45 - 19:00

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny