Wszystkie usługi

Cała Polska

Nefrolog

Nefrolog jest specjalistą w zakresie chorób nerek i chorób układu moczowego. W przeciwieństwie do urologa prowadzi terapię w oparciu wyłącznie o farmaceutyki – nie podejmuje się przeprowadzania zabiegów operacyjnych. Schorzenia, jakimi zajmuje się nefrolog to np. kamica moczowa, zapalenia układu moczowego, nowotwory, niewydolność nerek. Nefrolog opiera proces diagnostyczny o następujące badania: urografię, USG, scyntygrafię. Do niepokojących objawów, które powinny skłonić Pacjenta do wizyty u nefrologa, zaliczamy: krew obecną w moczu, częste oddawanie moczu w nocy, pojawiające się obrzęki – wokół oczu, na dłoniach, w okolicach stóp i kostek, stałe uczucie zmęczenia, ból w okolicach brzucha, który nasila się w trakcie ruchu, wysokie ciśnienie krwi. W porę wykryta choroba i włączona na czas terapia uchronią Pacjenta przed zaostrzeniem stanu chorobowego oraz przed koniecznością podjęcia terapii inwazyjnej.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 120,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Agata Fater-Dębska

Pn.

Wt.

9:00 - 10:00

Śr.

9:00 - 10:00

Czw.

9:00 - 10:00

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny