Wszystkie usługi

Cała Polska

Chirurg naczyniowy

Chirurg naczyniowy diagnozuje i leczy choroby układu krwionośnego i limfatycznego – m.in.: miażdżycy, stopy cukrzycowej, zatorów płucnych, tętniaków, chorób żył, nowotworów układu naczyniowego. Lekarz po zebraniu dogłębnego wywiadu, decyduje o wykonaniu badań, które pomogą stwierdzić lub wykluczyć podejrzewaną chorobę. Najczęstszym badaniem z zakresu chirurgii naczyniowej jest nieinwazyjne USG Doppler sprawdzające przepływ krwi w naczyniach. Do chirurga naczyniowego warto wybrać się, gdy Pacjentowi często dokuczają skurcze i pieczenie nóg, opuchlizna nóg – w szczególności kostek, uczucie ciężkości. Wskazaniem do konsultacji chirurga naczyniowego są także pajączki i żylaki nóg, mrowienie i drętwienie kończyn.  Szybka interwencja chirurga naczyniowego pomaga w porę zahamować rozwój choroby, a także uniknąć leczenia inwazyjnego. 

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Drobne zabiegi chirurgiczne

Cennik

cena konsultacji: 120,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

Pn.

Wt.

Śr.

8:00 - 13:00

Czw.

8:00 - 12:00

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny