Wszystkie usługi

Cała Polska

Specjalista chorób zakaźnych dzieci

Specjalista chorób zakaźnych u dzieci zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych wieku dziecięcego – w tym odry, szkarlatyny, liszajca, różyczki, ospy, mononukleozy, świnki. Przeprowadza diagnostykę mikrobiologiczną, podejmuje decyzję o wdrożeniu leczenia objawowego lub o rozpoczęciu antybiotykoterapii. Do lekarza warto wybrać się, jeśli zaobserwowaliśmy u dziecka niepokojące objawy – wysoką gorączkę połączoną z obfitą wysypką, kaszlem, katarem, bólami głowy, obfitym łzawieniem lub zapaleniem spojówek. Choroby zakaźne są wyjątkowo groźne zarówno dla dorosłych, jak i dla małych Pacjentów. Podjęcie leczenia w odpowiednim czasie pozwoli uchronić dziecko przed przykrymi, a w niektórych przypadkach nawet groźnymi dla życia powikłaniami.          

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 130,00 zł          

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Małgorzata Jawor-Bugajska

Pn.

Wt.

16:00-18:00 (co drugi wtorek)

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny