Wszystkie usługi

Cała Polska

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń występujących u dzieci i młodzieży. Może prowadzić terapię dzieci, terapię rodzicielską, bądź terapię rodzinną. Pomaga dzieciom uporać się z trudnościami emocjonalnymi towarzyszącymi przykrym doświadczeniom – rozwodowi rodziców, śmierci bliskiej osoby, udziałowi w wypadku. Prowadzi terapię z zakresu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, zaburzeń rozwoju (autyzm, zespół Aspergera), uzależnień. Prowadzi profilaktykę depresji. Dzięki opiece psychologa dziecko nie tylko jest w stanie lepiej poradzić sobie z przeżywanymi aktualnie trudnościami, ale nabywa także nowych kompetencji społecznych. Z kolei rodzic wyposażony w odpowiednią wiedzę jest w stanie szybciej wyłapywać niepokojące symptomy.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Realizujemy następujące badania

Konsultacje psychologiczne Sesje terapeutyczne dla dzieci Testy psychologiczne

Cennik

cena konsultacji: 120,00 zł
cena konsultacji neuropsychologicznej: 130,00 zł          

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

mgr Karolina Kwiatkowska

Pn.

Wt.

16:00-19:45

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

mgr Paulina Osowska-Czudec

Pn.

Wt.

Śr.

16:00-18:00

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny