Wszystkie usługi

Cała Polska

Ortopeda dziecięcy

Ortopeda dziecięcy diagnozuje i leczy wady wrodzone bądź nabyte oraz schorzenia narządu ruchu u dzieci i młodzieży do 18 roku życia – w tym np. kręcz szyi, wrodzoną dysplazję stawu biodrowego, nowotwory kości, płaskostopie, stopę szpotawą, paluch koślawy, lordozę, kifozę, skoliozę. Udziela pomocy w przypadku urazów – złamań, zwichnięć, skręceń.  Szczególnym zadaniem ortopedy dziecięcego jest edukacja i profilaktyka dotycząca chorób narządu ruchu. Jeśli u niemowlęcia wykryto nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu ruchu, jeśli dziecko pod względem ruchowym rozwija się wolniej niż jego rówieśnicy, jeśli wykryto u dziecka wady postawy bądź płaskostopie, w przypadku urazów, w przypadku wystąpienia komplikacji po operacjach ortopedycznych. Wczesna interwencja ortopedy dziecięcego pomoże w porę wyleczyć wszelkie wady i dysfunkcje tak, by dziecko mogło cieszyć się pełnią zdrowia w dorosłości.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: od 155,00 zł                     

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Miklaszewski Krzysztof

Pn.

Wt.

Śr.

15:00-18:00

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Szymon Zygmunt Oleksik

Pn.

Wt.

Śr.

15:30-19:15 (raz w miesiącu)

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Gasińska Monika

Pn.

15:00-18:00*

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny