Wszystkie usługi

Cała Polska

Logopeda dziecięcy

Logopeda dziecięcy jest specjalistą, który diagnozuje i leczy wady wymowy u dzieci i młodzieży. Posiada wiedzę z zakresu medycyny, psychologii i pedagogiki. Pracuje z dziećmi z wadami wymowy, dziećmi dwujęzycznymi, dziećmi cierpiącymi na zespół Aspergera lub autyzm. Do logopedy warto zabrać dziecko, które się jąka, dziecko ze stwierdzoną dysleksją, dziecko z wadami zgryzu, dziecko niedosłyszące, dziecko opóźnione w rozwoju mowy w stosunku do swoich rówieśników. Zadaniem logopedy jest wykrycie przyczyny wady – mogą to być przyczyny anatomiczne (nieprawidłowa budowa języka lub podniebienia, wadliwy zgryz), niesprzyjające warunki uczenia się mowy (np. wady występujące u rodziców), a także nieprawidłowa praca narządów. Wcześnie wykryta wada wymowy i podjęta terapia są w stanie uchronić dziecko od niepowodzeń szkolnych – dysleksji, dysgrafii, dysortografii.          

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 120,00 zł
emisja i rehabilitacja głosu: 120,00 zł
terapia karmienia / zaburzeń połykania: 120,00 zł          

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr Marta Marszałek

Pn.

Wt.

Śr.

16:00-19:00

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny