Wszystkie usługi

Cała Polska

Hematolog dziecięcy

Hematolog dziecięcy zajmuje się chorobami krwi i układu krwiotwórczego, rozpoznaje i leczy nowotwory u dzieci – od pierwszych dni życia do ukończenia 18 lat. Przeprowadza biopsję tkanek, biopsję szpiku, wykonuje badania podmiotowe i przedmiotowe w kierunku nowotworów i zaburzeń krzepnięcia krwi. Zajmuje się edukacją onkologiczną dzieci i ich rodziców. Wskazaniami do wizyty u hematologa będą: utrata apetytu, nudności, senność, zmęczenie, częste infekcje dróg oddechowych, pojawiające się bez przyczyny krwawienia, nagła utrata masy ciała, obrzęki węzłów chłonnych, problemy z przełykaniem, duszności, przewlekły kaszel. Powodzenie terapii w dużej mierze zależy od prędkości wdrożenia leczenia – im szybciej rozpoznana choroba, tym większa szansa na jej zahamowanie lub całkowite wyleczenie.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 180,00 zł          

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Liliana Chełmecka-Wiktorczyk

Pn.

Wt.

Śr.

16:40-19:00

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny