Wszystkie usługi

Cała Polska

Dermatolog dziecięcy

Dermatolog dziecięcy diagnozuje i leczy choroby skóry, włosów i paznokci u dzieci od pierwszych chwil życia, aż do osiągnięcia pełnoletności. Dużą część pacjentów stanowią dla dermatologa dzieci cierpiące na AZS – czyli atopowe zapalenie skóry oraz maluchy z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Dermatolog dziecięcy wykonuje alergiczne testy skórne, biopsje, zabiegi mikrochirurgiczne, zabiegi fizjoterapeutyczne. Dziecko warto zabrać do dermatologa, jeśli w ostatnim czasie na jego skórze pojawiła się wysypka, świąd, zaczerwienienie, które nie ustępują, jeśli podejrzewamy alergię lub nietolerancję pokarmową objawiającą się zmianami skórnymi, jeśli istniejące zmiany skórne w ostatnim czasie nasiliły się, bądź zmieniły swój wygląd. Podjęcie leczenia dermatologicznego uchroni dziecko przed trwałym uszkodzeniem skóry (blizny), pomoże również załagodzić skutki alergii i nietolerancji.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 150,00 zł                             

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Monika Moskal

Pn.

Wt.

15:30-19:00

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Agnieszka Gruszczyńska-Bereza

Pn.

Wt.

8:30-14:00

Śr.

16:00-18:30

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Łucja Mostowicz-Szulewska

Pn.

14:00-18:30

Wt.

Śr.

11:00-13:00

Czw.

14:00-18:00

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny