Wszystkie usługi

Cała Polska

Chirurg ogólny dziecięcy

Chirurg ogólny dziecięcy obejmuje opieką dzieci od pierwszych dni życia – w tym także dzieci przedwcześnie urodzone do osiągnięcia pełnoletności. Diagnozuje wady wrodzone u noworodków np. refluks żołądkowo-przełykowy, niedrożność jelit, zrośnięcie przełyku, przepuklinę pępowinową, niedrożność dwunastnicy. Diagnozuje i leczy choroby, które dotykają wyłącznie chłopców. Należą do nich np.: wodniaki, stulejka, spodziectwo. Planuje i przeprowadza zabiegi chirurgiczne na ciele dziecka, które znajduje się jeszcze w łonie matki. Wizyta u chirurga dziecięcego będzie konieczna, jeśli u dziecka przebywającego w łonie matki wykryto wady wrodzone, jeśli u noworodka doszło do urazów okołoporodowych, jeśli dziecko doznało obrażeń – np. złamań kończyn. W przypadku wad rozwojowych, czy zmian złośliwych tkanek miękkich, wczesna interwencja chirurga dziecięcego jest w stanie uratować lub znacząco poprawić komfort życia małego pacjenta.          

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: od 155,00 zł do 250,00 zł              

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr n. med. Wolnicki Michał

Pn.

Wt.

Śr.

15:00-18:00

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Stanisław Szklarczyk

Pn.

16:00-19:45

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny