Wszystkie usługi

Cała Polska

Urolog

Urolog specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu moczowo-płciowego – w tym: nietrzymania moczu, chorób nerek, chorób moczowodów, impotencji, nowotworów, infekcji. Urolog pobiera materiał do badań biologicznych, udziela pomocy w stanach ostrych i nagłych, przeprowadza zabiegi chirurgiczne na nerkach, pęcherzu, drogach moczowych, członku, prostacie, przeprowadza cewnikowanie, biopsję, infuzję. Do urologa warto zgłosić się, jeśli oddawaniu moczu towarzyszy świąd lub pieczenie, jeśli pojawiły się problemy z oddawaniem moczu, w przypadku nawracających infekcji układu moczowego, przy problemach z nietrzymaniem moczu, jeśli pojawił się obrzęk jąder, jeśli pojawiła się opuchlizna na nogach, nadgarstkach, powiekach, jeśli pojawił się ból w podbrzuszu lub w okolicach nerek. Sprawna interwencja urologa pomoże w porę zahamować rozwój choroby, a w wielu przypadkach uchroni pacjenta przed interwencją chirurgiczną.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

USG układu moczowego USG jąder

cena konsultacja: 160,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Sławomir Mrozicki

Pn.

Wt.

Śr.

18:15-19:30

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Adam Matyszczak

Pn.

Wt.

8:00-9:459:45-11:00

Śr.

14:00-18:00

Czw.

8:00-12:00

Pt.

Sb.

lek. med. Sylwester Kranas

Pn.

Wt.

8:00-11:00

Śr.

Czw.

Pt.

8:00-11:00

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny