Wszystkie usługi

Cała Polska

Specjalista chorób zakaźnych

Do zadań specjalista chorób zakaźnych należy diagnozowanie i leczenie chorób wywołanych przez bakterie, grzyby, wirusy, czy pasożyty. Leczy zakażenia bakteryjne, zakażenia wirusowe, zakażenia HIV i AIDS, neuroinfekcje, grzybice głębokie i układowe, choroby pasożytnicze, zespoły kliniczne, a także choroby tropikalne, choroby epidemiczne i pandemiczne. Do lekarza warto się zgłosić, jeśli u Pacjenta występują objawy choroby zakaźnej, jeśli Pacjent wrócił z rejonów tropikalnych, w których trwała lub rozpoczęła się krótko po jego wyjeździe epidemia choroby zakaźnej, jeśli pacjent pozostawał w bliskim kontakcie (również seksualnym) z osobą zakażoną, jeśli pacjent podejrzewa, że w gabinecie dentystycznym, kosmetycznym czy fryzjerskim, z którego niedawno korzystał, nie są przestrzegane podstawowe zasady higieny. Szybka diagnostyka i niezwłoczne podjęcie leczenia pozwolą wyraźnie poprawić stan zdrowia Pacjenta, a także zapobiegną rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Realizujemy następujące badania

Badania analityczne pod kątem boreliozy / innych chorób zakaźnych Pełna oferta szczepień

Cennik

cena konsultacji: od 200,00 zł do 300,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Alicja Kędzierska

Pn.

9:00-12:00

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Andrzej Gliwa

Pn.

8:45-13:00

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Małgorzata Jawor-Bugajska

Pn.

Wt.

16.00-18.00
1 raz m wc –drugi wtorek mc

Śr.

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny