Wszystkie usługi

Cała Polska

Logopeda

Logopeda to specjalista posiadający przygotowanie logopedyczne. Rozpoznaje przyczyny powodujące trudności w  mówieniu, stymuluje rozwój mowy, prowadzi terapię zaburzeń u dzieci i dorosłych. Eliminuje wady wymowy takie jak: seplenienie, nieprawidłową realizację głoski „r” i innych głosek, mowę bezdźwięczną, nosowanie. Do logopedy powinni zgłosić się Pacjenci, którzy chcą doskonalić sprawność mówienia (np. ze względu na pracę z głosem – aktorzy, spikerzy radiowi, mówcy, wykładowcy), którzy chcą pozbyć się nieprzepracowanych w dzieciństwie wad, u których zaburzenia mowy wystąpiły wskutek doznanego urazu (dyslalia, afazja, dysartia). Warto pamiętać, że odpowiednio wcześnie rozpoczęta terapia logopedyczna znacznie skraca jej czas.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

cena konsultacji: 120,00 zł
emisja i rehabilitacja głosu: 120,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

dr Marta Marszałek

Pn.

Wt.

Śr.

16:00-19:00

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny