Wszystkie usługi

Cała Polska

Uroginekolog

Uroginekologia: to dziedzina medycyny, która zajmuje się patologią dna miednicy u kobiet. Do najważniejszych zadań uroginekologii należy leczenie wszystkich rodzajów nietrzymania moczu, a także naglących parć, zalegania moczu w pęcherzu, obniżenia narządów miednicy mniejszej, czy nadreaktywności pęcherza moczowego. Wśród czynników, które zwiększają szansę na pojawienie się problemu z utrzymaniem moczu, jak i zaburzeń miednicy mniejszej uroginekolodzy wymieniają: liczne porody, porody siłami i drogami natury, wiek, nadwaga, otyłość, porody dużych dzieci. Diagnostyka uroginekologiczna obejmuje wywiad, badanie ginekologiczne z USG dopochwowym, USG krocza, ocenę stanu krocza, cystoskopię, urteroskopię, endosonografię przezodbytniczą, badanie urodynamiczne. Uroginekologia w pierwszej kolejności zakłada wdrożenie terapii nieinwazyjnej opartej o zabiegi fizjoterapeutyczne, terapię farmakologiczną, elektrostymulację mięśni krocza. Jeśli podjęta terapia nie przyniesie oczekiwanych efektów uroginekolog podejmuje decyzję o wdrożeniu terapii operacyjnej.     

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

Lek. med. Hanna Szweda

Pn.

Wt.

12:00 - 15:00

Śr.

Czw.

12:30 - 15:30

Pt.

Sb.

Dr n. kf. Aneta Dąbek

Pn.

Wt.

Śr.

9:00 - 12:00

Czw.

Pt.

Sb.

lek. med. Elżbieta Narojczyk-Świeściak

Pn.

Wt.

Śr.

15:00-19:00

Czw.

Pt.

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny