Wszystkie usługi

Cała Polska

Proktolog

Proktolog specjalizuje się w leczeniu chorób jelita grubego i odbytnicy – w tym żylaków odbytu (hemoroidy), nowotworów, szczelin i infekcji. Przygotowuje Pacjentów do kolonoskopii, decyduje o wdrożeniu leczenia farmakologicznego lub chirurgicznego. Pacjenci, którzy ukończyli 50 rok życia do proktologa powinni się zgłaszać profilaktycznie raz w roku. Ponadto do specjalisty należy się zgłosić, jeśli w przypadku odczuwania uporczywego bólu, szczypania, mrowienia w okolicach odbytu, jeśli w kale pojawiła się krew, jeśli drastycznie zmieniła się częstotliwość wypróżnień, jeśli pojawiły się hemoroidy, jeśli u mężczyzn pojawiły się problemy z nietrzymaniem moczu. Regularne wizyty u lekarza proktologa to nie tylko konieczność dla osób, które są rodzinnie obciążone nowotworami – każdy pacjent po skończeniu 50 roku życia powinien badać się przynajmniej raz w roku, ponieważ to właśnie w odcinku jelita grubego i odbytnicy schorzenia nowotworowe rozwijają się najczęściej.         

Umów wizytę

Umów wizytę: +48 12 629 88 00

Cennik

Cena konsultacji 145,00 zł

Grafik lekarzy

Specjaliści

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

lek. med. Artur Witt

Pn.

15:00-21:00

Wt.

Śr.

15:00-21:00

Czw.

Pt.

9:00-21:00

Sb.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny