Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Zaćmobus w CM Scanmed Pabianice

Zaćmobus w CM Scanmed Pabianice

DBAMY O WASZE OCZY!

Mobilny gabinet okulistyczny zawita do Pabianic!  Pierwszy w Polsce zaćmobus to ważny krok w skutecznej profilaktyce chorób oka.

Przyjdź na konsultację ze specjalistą Weiss Klinik.

Okulista przeprowadzi:

 👓 diagnostykę zaćmy i jaskry
 👓 badania rdzenia i dna oka
 👓 badanie ostrości wzroku i astygmatyzmu

W mobilnym gabinecie znajduje się autorefraktometr, tonometr i tomograf OCT.
Zapraszamy 21 listopada w godz. 9:00-17:00.
Zaćmobus będzie czekał na Was przed CM Scanmed, ul. Mariańska 5a.


Zaćmobus spełnia wszystkie warunki formalne i standardy stawiane dla miejsc ochrony zdrowia, jest przy tym ergonomiczny i wyróżnia się estetyką zastosowanych rozwiązań. W gabinecie mobilnym diagnozujemy zaćmę, jaskrę oraz inne choroby i schorzenia narządu wzroku (np. AMD czyli zwyrodnienie plamki żółtej związanej z wiekiem). Przeprowadzamy podstawowe badania przedniego i tylnego odcinka rdzenia oka oraz dna oka przy użyciu lampy szczelinowej, badania ostrości wzorku oraz astygmatyzmu przy pomocy autorefraktometru, ciśnienia wewnątrzgałkowego (tonometrem), badanie tomografem OCT.
Po badaniu każdy Pacjent otrzymuje materiały informacyjne, wyniki badań i kupon rabatowy -10% na konsultację okulistyczną. Konsultacje prowadzone są przez lekarza specjalistę okulistyki ze szpitala Weiss Klinik w asyście pielęgniarki specjalizującej się w diagnostyce chorób oczu.  

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.