Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Wspieramy Ogólnopolski Dzień Marzeń

Wspieramy Ogólnopolski Dzień Marzeń

To inicjatywa Fundacji Mam Marzenie. Nasze Centrum Medyczne przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie przekazało z tej okazji zaproszenia na bezpłatne konsultacje pediatryczne i badania przesiewowe dla dzieci.

Ogólnopolski Dzień Marzeń to inicjatywa Fundacji Mam Marzenie. Tradycję zapoczątkował mały Krystian, podopieczny organizacji, który poprosił, aby przebadać jego kolegów i koleżanki pod kątem wykrywania nowotworów, żeby nikt nie musiał cierpieć tak ja on.

Mamy ogromny zaszczyt uczestniczyć w kolejnej edycji akcji, która odbędzie się w sobotę 25 września w Krakowie przy ul. Św. Krzyża 7 w godz. 10:00-14:00. Nasze Centrum Medyczne przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie przekazało zaproszenia na bezpłatne konsultacje pediatryczne i badania przesiewowe dla dzieci.

Podczas wydarzenia będzie można m.in. porozmawiać z wolontariuszami, wziąć udział w grach, konkursach, zabawach i animacjach. Najważniejszym elementem będą jednak działania edukacyjne i profilaktyczne.

Zapraszamy! 

 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.