Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

SZPITAL BEZ BÓLU

SZPITAL BEZ BÓLU

Z satysfakcją informujemy, że należący do Grupy Scanmed Szpital im. Rudolfa Weigla w Blachowni po raz kolejny otrzymał certyfikat „Szpital bez bólu”.

Program ten polega na wprowadzeniu na oddziały pooperacyjne i zabiegowe standardów uśmierzania bólu pooperacyjnegoa uzyskany certyfikat jest potwierdzeniem najwyższych standardów leczenia bólu. Projekt „Szpital bez bólu” został zainicjowany przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, które do jego realizacji zaprosiło związane z tematem programu towarzystwa naukowe – Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne. Kryteria, które Szpital bądź Oddział muszą spełnić by otrzymać certyfikat to; monitoring natężenia bólu oraz leczenia bólu u wszystkich Pacjentów na oddziale, informowanie Pacjentów o możliwości i metodach uśmierzania i leczenia bólu, monitorowanie ewentualnych działań niepożądanych.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.