Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kluczborka i okolic

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kluczborka i okolic

Nawiązując do apelu naszego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Kardiologii prof. Marka Gierlotki, chciałbym wszystkich Państwa zapewnić, że Kluczborskie Centrum Kardiologii SCANMED S.A. przyjmuje wszystkich chorych wymagających pilnego leczenia kardiologicznego, zwłaszcza chorych z zawałem serca. Ograniczone zostały jedynie przyjęcia planowe i to wyłącznie pod warunkiem, że osoby oczekujące nie zgłaszały nasilenia objawów. W imieniu naszego zespołu chciałbym przyłączyć się do tego apelu i prosić Państwa abyście nie lekceważyli niepokojących objawów, ryzykując własnym zdrowiem i życiem. Utrzymujący się silny ból w klatce piersiowej z promieniowaniem do lewego ramienia lub żuchwy to zdecydowany powód, żeby wezwać pomoc. Pogotowie Ratunkowe jest wyposażone w system teletransmisji zapisów EKG. Każde tak wykonane badanie EKG jest oceniane przez lekarza dyżurnego w szpitalu, żeby potwierdzić lub wykluczyć zawał serca. W Kluczborskim Centrum Kardiologii wdrożyliśmy procedury mające na celu ograniczenie ryzyka zakażenia koronawirusem wśród pacjentów i personelu. Dziękuję za to, że nam pomagacie. Dziękuję za uszyte maseczki, przyłbice i pozostałe środki ochrony. Jesteśmy, aby ratować, leczyć i dawać nadzieję!

NIE zostawajcie w domu Z ZAWAŁEM SERCA!

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.