Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Wyrzuć chrapanie ze swojej sypialni

Wyrzuć chrapanie ze swojej sypialni

Chrapanie to uciążliwa dolegliwość związana z wieloma czynnikami. Powoduje nie tylko obniżenie jakości życia, ale ma także negatywny wpływ na relacje pomiędzy domownikami.

Istnieje wiele skutecznych metod leczenia chrapania – jedną z nich jest metoda RAVOR, czyli zabieg z zakresu chirurgii radiofalowej.

Leczenie chrapania i bezdechu sennego metodą Ravor

Leczenie chirurgiczne obejmuje różnego rodzaju zabiegi w obrębie nosa i gardła. W ostatnich latach pojawił się nowy sposób walki z gardłowymi przyczynami chrapania – radiochirurgia. Metoda wykonywana techniką RAVOR pozwala zmniejszyć oraz usztywnić tylną część podniebienia co w efekcie likwiduje wibracje powodujące chrapanie. Podobne efekty uzyskamy w przypadku małżowin nosa. Zabieg jest mało bolesny, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Trwa kilka minut, a po około
2 godzinach od jego zakończenia Pacjent może wrócić do domu.

Metoda termoablacji RAVOR pozwala szybko usunąć przykrą dolegliwość. Najczęściej do skorygowania istniejącego problemu wystarcza jednorazowe przeprowadzenie zabiegu. Efekt jest wart zachodu! To przede wszystkim dobry, zdrowy sen oraz komfort osób, z którymi dzielimy łóżko czy pokój.

Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego przy ul. Podgórskiej 36 w Krakowie.

Rejestracja: 

Tel.: +48 12 629 88 00

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

20 grudzień 2018

Świąteczne godziny otwarcia

9 październik 2018

Zadbaj o swój uśmiech!

2 wrzesień 2018

Zdrowe studiowanie

Wszystkie aktualności
×

Korzystanie ze strony wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia