Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Sobota dla aktywnych w Sport-Klinice

Sobota dla aktywnych w Sport-Klinice

Podczas całodniowego wydarzenia w żorskiej klinice ortopedycznej będzie można skorzystać z diagnostyki w promocyjnej cenie i konsultacji z fizjoterapeutą.

Chociaż sezon biegowo-rowerowy jest w pełni, warto już zacząć myśleć o przygotowaniach do sezonu zimowego. Pomóc w tym ma Aktywna Sobota w Sport-Klinice w Żorach, którą organizujemy z myślą o profesjonalnych zawodnikach, jak i amatorów ceniących różne formy ruchu.

To okazja, aby skorzystać z promocyjnych ofert. Szczególnie przez osoby, które często cierpią z powodu kontuzji, nie mogą osiągnąć zaplanowanych celów treningowych/startowych lub chcą zminimalizować ryzyko urazu.

Podczas wydarzenia będzie można sprawdzić siłę mięśniową i stabilność kończyn dolnych i ocenić  podstawowe wzorce ruchowe pod kątem stabilności i mobilności. Następnie wyniki zinterpretuje wykwalifikowany fizjoterapeuta i zaproponuje ćwiczenia korygujące.

Przygotowaliśmy też pakiet diagnostyki funkcjonalnej (150 zł) obejmujący:  fotel izokinetyczny Biodex (pomiar mocy, wytrzymałości i siły mięśniowej), platformę Biodex (ocena stabilności i równowagi), testy Neurac (ocena taśm mięśniowo-powięziowych), konsultację i omówienie wyników oraz zalecenia dotyczące ćwiczenia korygujące.

Oferujemy także konsultację lekarza ortopedy z dr. n. med. Piotrem Zagórskim w promocyjnej cenie 150 zł. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy pakiet diagnostyczny dla dzieci  (50 zł). To konsultacja fizjoterapeutyczna połączona z badaniem sprawności motorycznej dziecka.

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.