Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom

Serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom

W imieniu kierownictwa oraz personelu medycznego Raciborskiego Centrum Medycznego składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za otrzymaną pomoc rzeczową i wsparcie w trudnym dla naszego Szpitala czasie – walki z epidemią koronawirusa.

Dziękujemy za otrzymaną wodę mineralną w ramach akcji „Rybnik drukuje dla medyków", Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej oraz właścicielowi sklepu spożywczego „Filipczyk" w Kamieniu. Dziękujemy również za ciepłe posiłki dla naszych medyków otrzymane od Szkoły Podstawowej nr 1 Raciborzu, „Migawka Cafe", restauracjom „Perła Krzanowice" oraz „Braxton" w Raciboru, a także Panu Krzysztofowi Węglowskiemu za świeże owoce wspierające naszą odporność.

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.