Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Rabaty dla naszych Pacjentów w Salonie Optycznym

Rabaty dla naszych Pacjentów w Salonie Optycznym

Dla Pacjentów korzystających z wizyt u okulisty przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na okulary jednoogniskowe i 10% na soczewki progresywne.

W asortymencie Salonu znajdują się okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne wiodących i modnych marek, soczewki kontaktowe firmy Ciba vision-Alcon, akcesoria do okularów i soczewek. Zapewniamy też dobór okularów dla dzieci – mamy dla nich wiele ciekawych propozycji oprawek.

Soczewki okularowe dostępne w naszym Salonie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy soczewki organiczne z powłoką utwardzająca, antyrefleksyjną, fotochromową oraz soczewki progresywne. Oferujemy Państwu również serwis i naprawy okularów. Ponadto w naszym Salonie istnieje możliwość wykonania okularów w ciągu godziny.

Serdecznie zapraszamy!

Salon Optyczny, Centrum Medyczne Scanmed przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie

Godziny otwarcia:
pn. – pt.: 8:00 – 16:00

Kontakt:
Tel.: +48 785 055 725
E-mail: optyk@scanmed.pl

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.