Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Przekształcenie Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu w szpital jednoimienny zakaźny

Przekształcenie Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu w szpital jednoimienny zakaźny

W związku z przekształceniem Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu w szpital jednoimienny zakaźny, Raciborskie Centrum Medyczne należące do Grupy Scanmed S.A. zostało wyznaczone jako ośrodek leczenia pacjentów z ostrymi zespołami wieńcowymi (zawałami serca) i towarzyszącym zakażeniem COViD-19 lub dużym prawdopodobieństwem zakażenia koronawirusem. W Oddziale wykonano dodatkowe prace budowalne dostosowujące oddział do profilu zakaźnego w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom i hospitalizowanym chorym.

Bardzo dziękujemy całemu personelowi medycznemu za nieustającą chęć niesienia pomocy wszystkim Pacjentom, niezależnie od zewnętrznych, trudnych okoliczności.

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.