Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Plan Połączenia spółek Scanmed S.A. i Klinika Chirurgii Endoskopowej sp. z o.o.

Plan Połączenia spółek Scanmed S.A. i Klinika Chirurgii Endoskopowej sp. z o.o.

OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ SPÓŁKI SCANMED S.A.Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE

Zarząd spółki pod firmą Scanmed S.A. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000298171, zgodnie z art. 500 § 21 ustawy z dnia 15.09.2000 r. Kodeks spółek handlowych ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, że w dniu 25 lutego 2019 roku został uzgodniony, przyjęty i podpisany przez Zarządy łączących się spółek Scanmed S.A. oraz Klinika Chirurgii Endoskopowej sp. z o.o. plan połączenia.

W załączeniu Plan połączenia wraz z załącznikami w formacie pdf do pobrania.

Zobacz oficjalny dokumentWięcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.