Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Piknik edukacyjny w Kluczborku

Piknik edukacyjny w Kluczborku

„Dbam o serce do kochania”, to spotkanie dedykowane wszystkim mieszkańcom Kluczborka. Wydarzenie, które odbędzie się 21 września na rynku w Kluczborku, to doskonała okazja, aby sprawdzić stan swojego zdrowia, zdobyć wiedzę w zakresie profilaktyki chorób serca, ale i miło spędzić czas z rodziną dzięki zaplanowanym dodatkowym atrakcjom.

Kluczborskie Centrum Kardiologii Scanmed przygotowało na ten dzień m.in.:

  • badania profilaktyczne: EKG, pomiar ciśnienia, glikemii, cholesterolu, obliczanie BMI,
  • krótkie konsultacje lekarskie i dietetyczne,
  • wykłady poświęcone profilaktyce chorób sercowo – naczyniowych, pierwszym objawom schorzeń serca, prezentacja metod leczenia Centrum Kardiologii Scanmed w Kluczborku.

Ponadto odbędą się również pokazy czynności ratunkowych Ochotniczej Straży Pożarnej Powiatu Kluczborskiego wraz z nauką zasad udzielania pierwszej pomocy. A wśród atrakcji towarzyszących znajdą się: zdrowy poczęstunek oraz dmuchańce i balony dla najmłodszych.

Do zobaczenia!

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.