Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Pakiety zdrowotne dla ozdrowieńców

Zdjęcie przedstawiające zdjęcie rentgen płuc

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty pakietu badań pozwalających na dokładną i kompleksową ocenę stanu zdrowia po przebytej chorobie oraz propozycję pakietu zawierającego dodatkowo opiekę rehabilitacyjną.

Jesteś ozdrowieńcem po zakażeniu SARS-COV-2? Towarzyszą Ci kłopoty z odzyskaniem pełnej sprawności? Sprawdź swój stan zdrowia oraz skorzystaj ze specjalnej oferty rehabilitacji

Rehabilitacja pocovidowa ma na celu poprawę wydolności wysiłkowej i krążeniowej, sprawności oddechowej, wzmocnienia siły mięśniowej i polepszenie ogólnej sprawności fizycznej. Nasza oferta dedykowana jest dla wszystkich ozdrowieńców, u których stwierdzono objawy kliniczne koronawirusa, pozytywny wynik w badaniu genetycznym PCR bądź w szybkim badaniu antygenowym.

Badania i zabiegi realizujemy w trybie ambulatoryjnym.

Nasza oferta: 

Pakiet kontrolny dla ozdrowieńców 

Oferta oceny stanu zdrowia skierowana jest do osób, u których stwierdzono objawy kliniczne koronawirusa, pozytywny wynik w badaniu genetycznym PCR bądź uzyskany w szybkim badaniu antygenowym. Przegląd stanu zdrowia rozpoczyna konsultacja ze specjalistą chorób płuc, oparta na szczegółowym badaniu oraz wywiadzie. Następnie Pacjent wykonuje badania laboratoryjne oraz obrazowe, a uzyskane wyniki omawiane są z lekarzem na spotkaniu podsumowującym.

Wykonanie przez Pacjenta wszystkich koniecznych badań wymaga maksymalnie 3 wizyt w naszym Centrum Medycznym, co trwa jedynie około tygodnia.

PAKIET KONTROLNY DLA OZDROWIEŃCÓW W CENIE 389zł:
Porada pulmonologiczna zamykająca i otwierająca
EKG
RTG klatki piersiowej
CRP
Morfologia z rozmazem
Mocz badanie ogólne
ALT
D-dimer
Kreatynina
Sód
Potas
TSH

Pakiet rehabilitacyjny dla ozdrowieńców

Oferta pakietu rehabilitacyjnego dla ozdrowieńców skierowana jest do osób, które oprócz chęci wykonania szczegółowej oceny stanu zdrowia borykają się z problemami związanymi z wydolnością krążeniową i oddechową, osłabieniem siły mięśniowej oraz pogorszeniem ogólnej wydolności fizycznej.

Realizację pakietu rozpoczyna konsultacja ze specjalistą chorób płuc, oparta na szczegółowym badaniu oraz wywiadzie. Następnie Pacjent wykonuje badania laboratoryjne oraz obrazowe. W dogodnym dla siebie terminie uczestniczy w 5 spotkaniach rehabilitacyjnych. Całość wieńczy spotkanie z lekarzem - podsumowujące proces diagnostyczny i leczniczy.

PAKIET REHABILITACYJNY DLA OZDROWIEŃCÓW W CENIE 899 zł:
Porada pulmonologiczna zamykająca i otwierająca
EKG
RTG klatki piersiowej
CRP
Morfologia z rozmazem
Mocz badanie ogólne
ALT
D-dimer
Kreatynina
Sód
Potas
TSH
Echo serca
Rehabilitacja (5 spotkań)

Usługi realizowane są w:

Centrum Medycznym Scanmed przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie

Centrum Medycznym Scanmed przy al. Niepodległości 107/109 w Warszawie 

+48 12 629 88 00
Więcej informacji

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.