Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Objazdowy Punkt Szczepień Scanmed rusza w trasę

Objazdowy Punkt Szczepień Scanmed rusza w trasę

W najbliższą niedzielę (29.08) będziemy szczepić podczas Miodobrania w Kurpiowskiej Krainie oraz w na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Łysych. Chętni będą mogli wybrać dowolny preparat i przyjąć pierwszą lub drugą dawkę bez wcześniejszych zapisów.

Objazdowy Punkt Szczepień Scanmed to doskonała okazja, aby zaszczepić się szybko, sprawnie i bez formalności. Można do niego zajść w trakcie wydarzenia plenerowego lub wracając z rodzinnego obiadu, czy spaceru.

Chętni będą mogli  wybrać sobie dowolny rodzaj szczepionki: Pfizer, Moderna, Astra Zeneca lub jednodawkową szczepionkę Janssen firmy Johnson & Johnson (dzieci w wieku 12-17 lat szczepimy preparatem Pfizer lub Moderna). 

Będzie można zaszczepić się pierwszą dawką albo drugą – bez względu na to, gdzie było pierwsze miejsce szczepienia.

W niedzielę 29.08 w godz. 8.30-18:00 lekarze z Grupy Scanmed będą szczepić w specjalnie oznaczonym namiocie podczas słynnego Miodobrania w Kurpiowskiej Krainie oraz  w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Łysych w godz. 14:00-20:00

5 września akcja odbędzie się na terenie w boiska w Woli Rasztowskiej w gm. Klembów. 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.