Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Nowy specjalista w naszym zespole

Nowy specjalista w naszym zespole

Od czerwca konsultacji w zakresie chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej oraz ultrasonograficznych badań dopplerowskich udziela dr n. med. Marcin Kondras.

Dr Kondras posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując m.in. w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Łodzi oraz Szpitalu MSWiA w Łodzi. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji z ekspertem w zakresie diagnostyki oraz nowoczesnych metod chirurgii. 

Doktor wykonuje zabiegi chirurgiczne (usunięcie zmian skórnych, ganglionów itp.) oraz zabiegi minifleboktomii (usunięcię żylaków kończyn dolnych poprzez kilkumilimetrowe nacięcia lub nakłucia skóry, przy użyciu specjalnych szydeł chirurgicznych, czas trwania zabiegu do 1h). 

Umów się na wizytę: 12 629 88 00 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.