Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Nowy specjalista w naszym Centrum

Nowy specjalista w naszym Centrum

Józef Haczyński doktor habilitowany nauk medycznych i profesor Uniwersytetu Warszawskiego jest absolwentem Wrocławskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych i seksuologii. Wykształcenie i doświadczenie pozwalają na głębsze i całościowe spojrzenie na problemy zdrowia seksualnego i poszukiwanie ich przyczyn, nie tylko w sferze psychicznej, ale również jako objawów chorób somatycznych czy działań związanych z lekami.

Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych, doniesień zjazdowych oraz kilku rozdziałów w książkach. Nauczyciel akademicki, wychowawca pokoleń studentów, propagator wiedzy medycznej, publicysta, częsty gość Polskiego Radia.

Konsultacje: pn. 17:00 – 20:00

InfoliniaWięcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.