Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Nowoczesne Centrum Kardiologii w Bielsku Podlaskim

Nowoczesne Centrum Kardiologii w Bielsku Podlaskim

Szanowni Państwo, 

w ostatnim czasie, w naszym mieście zostało uruchomione nowoczesne Centrum Kardiologii, będące częścią ogólnopolskiej Grupy Scanmed. Zadaniem Placówki jest zapewnienie opieki kardiologicznej mieszkańcom naszego regionu poprzez wykonywanie odpowiednich zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych. Sercem Placówki jest nowoczesna Pracownia Hemodynamiki. Od tej pory, Pacjenci choćby z zawałem serca otrzymają szybką i profesjonalną pomoc na miejscu, w Bielsku Podlaskim. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na bezpłatne badania profilaktyczne, które odbędą się w sobotę 27 czerwca 2020 r., w godzinach od 10 do 14 w nowym Centrum Kardiologii przy ul. Kleszczelowskiej 1 w Bielsku Podlaskim. W ramach badań profilaktycznych wykonany Państwu pomiar ciśnienia tętniczego wraz z badaniem tętna, badanie poziomu cholesterolu, BMI, poziomu glukozy oraz EKG. Będą mogli Państwo skorzystać również z porady specjalistów kardiologii, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania dotyczące m.in. stanu Waszego zdrowia lub odczuwanych dolegliwości sercowo – naczyniowych. Liczymy na Państwa obecność i jeszcze raz serdecznie zapraszamy. 

Z poważaniem

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.