Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Nowi lekarze w Scanmed Pabianice

Nowi lekarze w Scanmed Pabianice

Dr Anna Litowczenko
Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Stosuje nowoczesne metody diagnostyki i leczenia chorób dermatologicznych i przenoszonych drogą płciową. Zajmuje się zarówno dorosłymi jak i dziećmi. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w medycznych placówkach uniwersyteckich i otwartych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
W Scanmed Pabianice wykonuje konsultacje z zakresu wenerologii i dermatologii dla dzieci i dorosłych oraz zabiegi usuwania zmian skórnych metodą kriochirurgii.
Dr Anna Litowczenko przyjmuje w poniedziałki w godz. 18:00-20:00 w CM Pabianice.  

Dr Aneta Antkowicz-Breik
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Specjalizaję odbywała w USK nr 2 WAM w Łodzi oraz Szpitalu Grochowskim w Warszawie w Klinice Kardiologii. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Specjalizuje się w diagnostyce nieinwazyjnej w kardiologii. Wykonuje USG echo serca, próby wysiłkowe, Holter EKG, Holter ciśnieniowy/RR.
Ma empatyczne podejście do pacjenta i zwraca uwagę na wszystkie zgłaszane dolegliwości pacjenta. Z zamiłowania zajmuje się również medycyną estetyczną.
W Scanmed Pabianice wykonuje konsultacje kardiologiczne dla dzieci i dorosłych, USG echo serca dla dorosłych.
Dr Aneta Antkowicz-Breik przyjmuje w czwartki w godz. 9:00-13:00 w CM Pabianice.  

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.