Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Naucz się samobadania piersi!

Naucz się samobadania piersi!

Zapraszamy wszystkie Panie do nauki. W ramach profilaktyki raka piersi nasza położna prowadzi bezpłatny instruktaż samobadania piersi.

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet na świecie. Liczba zachorowań wzrasta z wiekiem – aż 80% dotyczy kobiet pomiędzy 45 a 69 rokiem życia. Samokontrola piersi jest łatwym, nieinwazyjnym badaniem, które kobieta może przeprowadzić samodzielnie w spokoju, w warunkach domowych. Ma ono na celu dokładne poznanie przez kobietę kształtu i struktury piersi, jak również zachodzących w nich zmian. Samobadanie piersi zaleca się u kobiet w każdym wieku, a po skończeniu 20 roku życia powinno się ono stać nawykiem kontynuowanym już zawsze.

Samobadanie piersi należy wykonywać raz w miesiącu, najlepiej w tym samym dniu cyklu. U kobiet miesiączkujących optymalnym okresem do przeprowadzenia badania jest 2-3 dzień po miesiączce, ponieważ piersi wtedy nie bolą i są mniej obrzęknięte. Kobiety po menopauzie powinny wykonywać samobadanie piersi w wybranym, tym samym dniu każdego miesiąca. 

Zobacz jakie to proste: 

Zapytaj o naukę samobadania w naszej rejestracji.  

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Leczenie stomatologiczne 50% taniej!

Leczenie stomatologiczne 50...

Informujemy, że do końca czerwca 2019 roku oferujemy 50% zniżki na wybrane usługi stomatologiczne. Zobacz więcej

Projekt „Jakość w POZ”

Projekt „Jakość w POZ”

W trosce o naszych Pacjentów rozszerzyliśmy ofertę Podstawowej Opieki Medycznej i przystąpiliśmy do projektu „Jakość ... Zobacz więcej

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.