Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim o zawodzie pielęgniarki

Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim o zawodzie pielęgniarki

Podczas inauguracji roku akademickiego 2021/2022 w ełckiej filii uczelni odbyła się konferencja szkoleniowo-naukowa, której sponsorem była nasza firma. Mgr Grażyna Piwko, pielęgniarka zarządzająca Centrum Kardiologii Scanmed w Ełku wygłosiła wykład na temat prestiżu i wizerunku zawodu pielęgniarki.

Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego filii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Ełku połączone było ze ślubowaniem studentów pierwszego roku na kierunku pielęgniarstwo. Była to także okazja do ciekawej dyskusji o przyszłości i wyzwaniach zawodu. Wykład inauguracyjny pt. "Poczucie samotności a satysfakcja z życia studentów pielęgniarstwa w Polsce, Hiszpanii i Słowacji w czasie pandemii Covid-19” przygotowała Pełnomocnik Rektora ds. Kierunku Pielęgniarstwo w Ełku dr n. med. Ewa Kupcewicz.

Ważną częścią wydarzenia była konferencja, pt. "Pielęgniarstwo - jako zawód, nauka i sztuka wobec współczesnych wyzwań", którą mieliśmy przyjemność wspierać finansowo, ale przede wszystkim merytorycznie.

Mgr Grażyna Piwko, która jest pielęgniarką zarządzającą w naszym Centrum Kardiologii w Ełku, była jedną z osób reprezentujących Komitet Organizacyjny odpowiedzialny za spotkanie, a także prelegentką. Wygłosiła odczyt, pt. „Wizerunek i prestiż zawodu pielęgniarki”.

Organizatorzy konferencji:Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, filia UWM w Ełku, Kierunek Pielęgniarstwo i Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie, Oddział w Olsztynie

Komitet Organizacyjny:

• dr n. med. Ewa Kupcewicz – przewodnicząca

Członkowie

• dr Jacek J. Mrozek

• mgr piel. Elżbieta Araminowicz- Kierklo

• mgr piel. Grażyna Piwko

• mgr piel. Ewa Baranowska

Sponsorzy:

CK Scanmed w Ełku

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.