Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

MAMY TO! CM SCANMED WARSZAWA Z AKREDYTACJĄ POZ!

MAMY TO! CM SCANMED WARSZAWA Z AKREDYTACJĄ POZ!

Z dumą informujemy, że z imponującym wynikiem 92% nasze Centrum Medyczne Scanmed w Warszawie uzyskało prestiżową akredytację Ministra Zdrowia w zakresie Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Podczas wizyty akredytacyjnej, wizytatorzy Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia dokonali szczegółowego przeglądu w zakresie zgodności poszczególnych obszarów, takich jak; dokumentacja medyczna, organizacja jednostki oraz infrastruktura, z wymaganiami akredytacyjnymi. Celem projektu jest poprawa jakości i bezpieczeństwa opieki w podmiotach leczniczych świadczących podstawową opiekę zdrowotną poprzez wdrożenie programu akredytacyjnego. Serdeczne gratulacje dla całego Zespołu! 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.