Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Leczenie stomatologiczne 50% taniej!

Leczenie stomatologiczne 50% taniej!

Informujemy, że do końca czerwca 2019 roku oferujemy 50% zniżki na wybrane usługi stomatologiczne.

Oferta rabatowa obejmuje:

  • wypełnienie małe i duże, 
  • usuwanie złogów nazębnych, 
  • inne drobne zabiegi.

Wypełnienia to ważny element zachowania zdrowia zęba i umożliwienie mu prawidłowego funkcjonowania. Co równie istotne wypełnienie zęba to także jego ochrona przed ekstrakcją. Podstawowym wskazaniem do wykonania zabiegu jest uszkodzenie mechaniczne zęba lub uszkodzenie będące następstwem próchnicy. Świadomość związana z koniecznością dbania o higienę jamy ustnej rośnie, jednak pomimo to z problemem próchnicy spotyka się prawie każdy z nas. U nas sprawdzą Państwo stan zdrowia jamy ustanej oraz skorzystają z fachowej pomocy lekarzy specjalistów.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w centrum medycznym Scanmed przy ul. Krasińskiego 9 we Wrocławiu. Promocja obowiązuje do 30.06.2019r. 

Umów się na wizytę już dziś: 12 629 88 00 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Naucz się samobadania piersi!

Naucz się samobadania piersi!

Zapraszamy wszystkie Panie do nauki. W ramach profilaktyki raka piersi nasza położna prowadzi bezpłatny instruktaż sa... Zobacz więcej

Projekt „Jakość w POZ”

Projekt „Jakość w POZ”

W trosce o naszych Pacjentów rozszerzyliśmy ofertę Podstawowej Opieki Medycznej i przystąpiliśmy do projektu „Jakość ... Zobacz więcej

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.