Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Już 11 września rusza VIII edycja Liderów Ochrony Zdrowia!

Już 11 września rusza VIII edycja Liderów Ochrony Zdrowia!

2 sierpnia Fundacja im. Lesława A. Pagi ogłosiła wyniki. Z setek aplikujących wyłoniono 30 osób, które przez dwa miesiące brać będą udział w warsztatach, szkoleniach i wykładach. Projekt ma im pomóc w przyszłości stać się liderami w sektorze ochrony zdrowia.

To już VIII edycja jednego z flagowych programów Fundacji im. Lesława A. Pagi. Celem Fundacji jest działalność wspierająca rozwój gospodarczy i innowacyjność, edukacyjna, a także wspierająca rozwój osobisty. Liderzy Ochrony Zdrowia to program skupiający osoby, które chcą się angażować w rozwój sektora ochrony zdrowia.

 Jakie zadania stawia przed nami jutro?

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, weekendowe zjazdy prowadzone będą w trybie zdalnym, od 11 września do 24 października. Uczestnicy wraz z ekspertami będą mieli szansę zastanowić się nad pytaniem „Jakie zadania stawia przed nami jutro?”, a także zgłębią tematy takie jak: system ochrony zdrowia, przedsiębiorczość, e-zdrowie, innowacje. Będą też pracować nad kształtowaniem kompetencji świadomego lidera. 

 Partnerstwo kluczem do wiedzy

Program Liderzy Ochrony Zdrowia to nie tylko porządna dawka wiedzy, ale także nieformalne spotkania z ekspertami z branży, czy Alumnami programu, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z sektora ochrony zdrowia. To również szansa na zdobycie co najmniej dwumiesięcznego, płatnego stażu w jednej z firm partnerskich oraz możliwość poznania pracy od podszewki, poprzez towarzyszenie pracownikom firmy partnera strategicznego Grupy Scanmed.

 - Dzięki prowadzonym warsztatom, dyskusjom i realizacji wspólnych projektów stypendyści zyskują szerokie spojrzenie na sektor i stojące przed nim wyzwania. Program pomaga Alumnom w obraniu swojej ścieżki zawodowej, m.in. dzięki spotkaniom z przedstawicielami firm partnerskich - liderów rynku medycznego zaangażowanych w organizację tej inicjatywy - mówi Adrian Janus, Dyrektor Działu Prawnego i Zarządzania Zgodnością Grupy Scanmed i absolwent programu.

25 października odbędzie się wielki finał programu.

 Patronat Honorowy nad VIII edycją programu Liderzy Ochrony Zdrowia objęli: Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz Zdrowia.

 Partner Strategiczny:Scanmed S.A. 

Partnerzy:Alcon Polska Sp. z o.o., Asseco Poland S.A., AstraZeneca Pharma Poland, Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., Kancelaria GESSEL, Medtronic Poland Sp. z o.o., Mercer (Polska) Sp. z o.o., Novartis Poland Sp. z o.o., Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o., Philips, Roche Polska Sp. z o.o.;

 Partnerzy Wspierający:Aidify, Fundacja MY PACJENCI, GDZIEPOLEK SP. Z O.O. Kancelaria KONDRAT i Partnerzy;

Patroni Medialni:Biotechnologia.pl, Borgis, cowzdrowiu.pl, dlaStudenta.pl, Farmacja.net karierawfarmacji.pl, MAGIEL, MEDtube, Student.pl, studentnews.pl, students.pl;

 Zapraszamy do obserwowania FB Fundacji im. Lesława A. Pagi, gdzie znajdą się najnowsze  informacje na temat programu Liderzy Ochrony Zdrowia oraz pozostałych programów. 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.